47.000.000 osób w globalnej sieci rodzinnej

13.000.000 drzew genealogicznych, 47.000.000 członków i 530.000.000 profili – myHeritage.com staje się największą międzynarodową stroną poświęconą rodzinom w Internecie.

Dzisiaj MyHeritage.com, firma, która łączy rodziny z przeszłością i ze sobą, ogłosiła znaczne rozszerzenie swojej globalnej sieci rodzinnej poprzez przejęcie serwisu Moikrewni.pl, który prowadzi sieć dziesięciu wiodących na rynku stron rodzinnych, między innymi Moikrewni.pl (Polska) oraz Dynastree.com (USA).
„MyHeritage.com stworzyło samodzielnie zaufany dom dla rodzin w Internecie. Poprzez integrację tych dwóch portali rodzinnych w jedną międzynarodową platformę podejmujemy wielki krok w realizacji naszej wizji łączenia rodzin na całym świecie”, mówi Gilad Japhet, założyciel i prezes MyHeritage.com .“Cieszymy się na przyjęcie milionów nowych rodzin z najbardziej ważnych rynków dla naszej platformy. Czekamy z niecierpliwością, aby zaoferować naszym nowym członkom łatwą migrację, która będzie chronić ich prywatność, a my będziemy im dostarczać nowe technologie oraz to, co najlepsze z naszych połączonych serwisów, wsparcie w badaniu historii rodziny, dzielenie się ważnymi wspomnieniami i pielęgnowanie kontaktów rodzinnych.”

Portal posiada 47 milionów zarejestrowanych międzynarodowych użytkowników i oferuje swoje usługi w 35 językach. Przejęcie Moikrewni.pl i pozostałych wersji językowych serwisu pomogło MyHeritage.com wzmocnić siłę na już istniejących platformach myHeritage.com w tych krajach, między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Francji. Rozpoczęto działanie na większą skalę na kluczowych europejskich rynkach, takich jak: Niemcy, Polska, Holandia, a także na kilku głównych rynkach Ameryki Łacińskiej.

Justyna Obrochta

Więcej informacji:

Justyna Obrochta, Poland Country Manager, MyHeritage.com
justyna@myheritage.com
+48 223897802
Gadu – gadu: 6089721

Mario F. Ruckh, Director of Marketing, MyHeritage.com
mario@myheritage.com
+44 7726 454833
Twitter: mario_knd

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*