Przyda się jedno i drugie

I po sesji. Jedni z tego pojedynku wyszli zwycięsko, innym nie powiodło się. Wpisy zakończone. Indeksy oddelegowane do dziekanatu. Wakacje. Na prawie trzy miesiące żegnamy mury uczelni. Ktoś będzie pracować, ktoś wypoczywać.

Dagmarze Frąszczak, studentce politologii, zarobione w czasie wakacji pieniądze pozwolą utrzymać się w Poznaniu w nowym roku akademickim. Maciej Kimet, student dziennikarstwa, zamierza połączyć przyjemne z pożytecznym. Będzie pracował nad morzem, w recepcji pensjonatu w Międzyzdrojach.

Magdalena Majkut, studentka politologii, chce solidnie odpocząć i zwiedzić kawałek świata. – Zacznę Bałtyku, spędzę tam dwa tygodnie z najbliższą rodziną – zdradza swoje plany. – Potem zamierzam z narzeczonym zwiedzić któryś z krajów leżących nad Morzem Śródziemnym. Na sierpień zaplanowaliśmy wycieczkę na wschód, chcemy zobaczyć Lwów i Wilno. W ten sposób chce po trudnej sesji złapać oddech przed ostatnim rokiem studiów.

Podobnie do wakacyjnych planów podchodzi Katarzyna Olszewska, studentka marketingu politycznego. Chce odpocząć i nie myśli o podjęciu pracy. – W planach mam dwa większe wypady ze znajomymi, nad morze i w góry. Zamierzam też zajrzeć do Królewca i Gniezna.

Zwiedzając ciekawe miejsca, poznajemy ich historię, kulturę. Pracując, zdobywamy nowe umiejętności i doświadczenie. Przyda się jedno i drugie. Dużo słońca i pogodnych pracodawców!

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*