Akademia Politologiczna Politeja.pl

W dniach 16-17 listopada na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM odbędzie się Akademia Politologiczna Politeja.pl. Organizatorami tego pionierskiego wydarzenia są: Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Koło Myśli Politycznej WNPiD UAM oraz portal politologiczny Politeja.pl.

Akademia dzieli się na dwie części – trwającą od 15 do 17 listopada konferencję, połączoną z warsztatami, w której wezmą udział studenci z Poznania i Krakowa, oraz podsumowujące spotkanie i wykład z gościem specjalnym Akademii, profesor Barbarą Krauz-Mozer z Uniwersytetu Jagellońskiego.

W warsztatach, poświęconych myśli i sylwetce francuskiego filozofa Raymonda Arona, udział wezmą przedstawiciele Koła Nauk Politycznych UJ. Wykład prof. Krauz-Mozer odbędzie się natomiast w poniedziałek ok. godz. 11:00. Wstęp na wykład jest wolny i wszyscy łaknący wiedzy oraz spotkania z postacią wybitną i niezwykle barwną, jak postrzegana jest w świecie nauki prof. Krauz-Mozer, mogą przybyć i uczestniczyć w spotkaniu.

Patronat medialny nad Akademią sprawują: Radio Merkury, Portal politologiczny Politeja.pl, e-gazeta studencka „Sic!” oraz „Drugi Obieg” – czasopismo Koła Nauk Politycznych UJ.

Szczegółowe informacje i plan warsztatów dostępe są na stronie:

www.politeja.pl/akademia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*