Znany jako Najpiękniejszy Festiwal Świata

Pol’and’Rock Festival 2023 właśnie rozpoczął się na lądowisku Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Trwać będzie do 5 sierpnia. Organizatorem jest Fundacja WOŚP.

To jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce, które przyciąga  miłośników muzyki z całego kraju i zagranicy. Podczas 29. edycji festiwalu na dwóch scenach wystąpią liczni artyści z Polski i ze świata. Na liście wykonawców znajdują się takie zespoły jak Apollo 440, który łączy taneczne rytmy z ambientem i rockiem, metalowy zespół Bullet for My Valentine, znany z energetycznych koncertów, legendarne Spin Doctors ze swoim przebojem „Two Princes”, a także utalentowani muzycy Zalewski i Brodka. Wśród innych artystów, którzy wystąpią na festiwalu, znajdują się również Biohazard, ikoniczna grupa Lady Pank, elektroniczny wykonawca Carpenter Brut oraz ekstremalna formacja Napalm Death.

Na Pol’and’Rock Festival (dawniej Woodstock Festival Poland) można spodziewać się różnorodnych atrakcji i aktywności, które przyciągają uczestników z różnych grup wiekowych i zainteresowań. Przykładowymi atrakcjami są spotkania z ciekawymi osobistościami w Akademii Sztuk Przepięknych, a także różnorodne warsztaty i inne spotkania.

Warto podkreślić, że Pol’and’Rock Festival wyróżnia się tym, że wstęp nań jest bezpłatny. To przyciąga tłumy fanów muzyki każdego roku. Ze względu na popularność imprezy, organizatorzy przygotowują dogodne środki komunikacji, w tym specjalne połączenia pociągów z Wrocławia oraz wyznaczone miejsca parkingowe dla samochodów.

Link do harmonogramu:  https://polandrockfestival.pl/line-up-schedule

Fot. https://polandrockfestival.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*