Zaśpiewa w sześciu miastach

Bovska nie próżnuje – album zatytułowany „Kęsy” ujrzał światło dzienne w października zeszłego roku. Chwilę po tym artystka wyruszyła w pierwszą część ogólnopolskiej trasy koncertowej,  teraz przed nami druga. Koncerty   odbędą się między 14 a 30 marca w sześciu miastach. W Poznaniu 14 marca o godz. 19 w Blue Note.

Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany w 2 dni po premierze, a artystka została nominowana do Fryderyków. Singlowy utwór „Kaktus” podbił serca publiczności, został przesłuchany ponad 16 mln. razy w serwisie YouTube i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN „Druga Szansa”. Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju – m. in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Green Olsztyn Festival. Druga płyta  zatytułowana „Pysk” została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku Elektronika”. Bovska to artystka kompletna, a towarzysząca jej koncertom oprawa wizualna dopracowana jest do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, po scenografię i muzyke.

Trzy albumy w trzy lata to nie lada wyczyn. Najnowszy  zatytułowany „Kęsy”  wypełnia elektronika w nietradycyjnym tego słowa znaczeniu. Refreny są proste i chwytliwe, a beaty mocne, ale też bardzo taneczne. Ten album pulsuje energią i elektryzuje. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Teksty, jak zawsze, napisała sama Bovska. Także ona zaprojektowała płytę, zaś okładka powstała we współpracy z Pawłem Nolbertem i fotografem Łukaszem Murgrabia.

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska. Organizator: Follow The Step. Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*