Wprost na monitor w domu

W związku z wyjątkową sytuacją epidemiologiczną i ograniczonym dostępem do czytelni można zamówić kopię elektroniczną z zasobów Biblioteki Collegium Polonicum.

Oferta jest skierowana przede wszystkim do studiujących i zatrudnionych w Collegium Polonicum, Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersyteckie Europejskim Viadrina, jak również do uczniów i grona pedagogicznego Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego” – wyjaśnia dr Agnieszka Brockmann, kierowniczka Biblioteki.

Osoby nie związane z Collegium Polonicum będą mogły również złożyć zamówienie, lecz będzie ono realizowane w drugiej kolejności. Biblioteka zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeżeli jest ono niezgodne z prawem, ma służyć celom komercyjnym lub przekracza możliwości techniczne biblioteki.

Ogólne zasady składania zamówień:

– zamówienia przyjmowane są na adres: biblio.cp@europa-uni.de

– realizacja następuje od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni wolnych)

– zamówienia złożone do godz. 16:00 będą realizowane dnia następnego, zamówienia wpływające po godz. 16:00 będę realizowane za dwa dni.

– zgłoszenie powinno zawierać pełne dane bibliograficzne fragmentu książki, artykułu z czasopisma oraz sygnaturę w katalogu online Biblioteki Collegium Polonicum ze statusem dostępna (verfügbar).

Przed wysłaniem zamówienia należy sprawdzić dostęp do publikacji w publicznych zasobach cyfrowych

Fot. https://www.cp.edu.pl/pl/biblioteka/index.html

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*