Hej, kolęda!

Świąteczny klimat panuje niemal wszędzie, a w szczególności u nas, a to za sprawą Wielkiego Kolędowania.

Organizatorami dorocznego wydarzenia byli: Centrum Inicjatyw Studenckich, Koło Naukowe Polityki Ekonomicznej i Społecznej UAM oraz Koło Zawodów Filmowych i Telewizyjnych. W czasie przerw między zajęciami, od godz. 9.30 do 15, studenci mogli posłuchać przepięknych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu młodych artystów, w bardzo ciekawych, odświeżonych aranżacjach. Ponadto mogli spróbować pysznych wypieków oferowanych na kiermaszu. Warto zaznaczyć, że  dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny. Poza próbowaniem świątecznych łakoci, można było wziąć udział w sesji i zrobić sobie zdjęcie na ściance ze świątecznymi rekwizytami. O godz. 13 nastąpił moment kulminacyjny, gdyż do kolędowania dołączyli również wykładowcy.  Po zaśpiewaniu kolęd, wspólnie przystrojono choinkę, a władze wydziału z dziekanem na czele, złożyły wszystkim zebranym najlepsze życzenia na nadchodzące święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

To nie był jeszcze koniec niespodzianek, gdyż o godz. 13.30 w Auli odbyła się prelekcja, a następnie projekcja filmu „Grinch. Świąt nie będzie!”,  zorganizowana przez Koło Zawodów Filmowych i Telewizyjnych. W czasie seansu, na wszystkich zebranych czekały domowe pierniczki i mandarynki.

Wielkie Kolędowanie, wprowadziło nas w świąteczny klimat i dało dużo radości. Oby każdy z nas potrafił się nią dzielić, szczególnie w tym pięknym świątecznym okresie.

Na zdjęciu: dobry nastrój dziekana i prodziekanów nie pozostawał bez wpływu na uczestników przedświątecznego wydarzenia, dorocznie organizowanego w naszych murach.

Fot. https://www.facebook.com/WNPiD/photos/a.164924600189859/2560058740676421/?type=3&theater

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*