Webinary na Facebooku

Jednym z celów działalności Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji jest budowanie świadomości społecznej w zakresie zdrowia.
Akcja „Skonsultuj z Farmaceutą” ma pobudzić  świadomość  społeczną w zakresie opieki i prewencji chorób cywilizacyjnych takich jak cukrzyca, nadciśnienie i POChP. Celem opieki farmaceutycznej jest bowiem nie tylko prawidłowo prowadzona farmakoterapia, ale także profilaktyka i odpowiednio wczesne wykrycie choroby, szczególnie u osób z grup ryzyka. Projekt „Skonsultuj z Farmaceutą” odbywa się 2 razy do roku i obejmuje swoją tematyką zagadnienia związane z wyżej wymienionymi chorobami i zasadami zdrowego odżywiania się. Podczas wydarzenia, organizowanego cyklicznie w galeriach handlowych, oferujemy między innymi:
🔹Konsultację farmaceuty, dietetyka, kosmetologa
🔹Analizę składu ciała
🔹 Pomiar zawartości tkanki tłuszczowej
🔹 Kontrolę poziomu glikemii
🔹 Pomiar ciśnienia tętniczego
Ze względu na trwającą pandemię, nasze działania w tym roku przenosimy całkowicie do internetu.
Przez 3 najbliższe tygodnie skupimy się na omówieniu trzech jednostek chorobowych. Przybliżymy tematy cukrzycy, nadciśnienia tętniczego i POChP. Zachęcamy do obserwowania strony wydarzenia oraz naszego fanpage’a Skonsultuj z Farmaceutą.
Podczas właściwego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 2-6 grudnia odbędą się webinary ze specjalistami  na Facebooku, dotyczące właśnie tych chorób oraz Q&A z magistrem farmacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*