Magiczny i niesamowity projekt

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości zapraszają w swoje szeregi. Jeżeli lubisz pomagać, a los potrzebujących nie jest tobie obojętny – dołącz już dziś!

Właśnie ruszyła rekrutacja do jednego z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce – Szlachetnej Paczki i Akademii Liderów. To organizacja działająca na rzecz najbardziej potrzebujących, osób samotnych oraz dzieci. Dzięki poprzednim edycjom, los wielu ubogich rodzin znacznie się poprawił, a na niejednej dziecięcej twarzy pojawił uśmiech. W zeszłym roku, dzięki wolontariuszom, niezbędna pomoc trafiła do ponad 14,5 tysiąca rodzin.

By kolejna edycja mogła się odbyć, potrzeba prawie 12 tysięcy wolontariuszy. Jak podkreślają uczestnicy poprzednich edycji, „dzięki Szlachetnej Paczce poznaje się wielu wspaniałych ludzi. To dzięki nim ten projekt jest tak magiczny i niesamowity.” Zatem nie ma na co czekać. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie: www.superw.pl, gdzie  najpierw wypełniamy krótki formularz. Następnie kandydat spotyka się z lokalnym koordynatorem projektu, a później odbywa szkolenie wdrożeniowe. Rekrutacja otwarta będzie do września, jednak działacze zachęcają, by nie zwlekać z decyzją i dołączyć już dziś.

Więcej na stronie: www.szlachetnapaczka.pl

Grafika – materiały prasowe

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*