Stąd w daleki świat

Polsko-ukraiński zespół. Ani się obejrzeliśmy, a świętuje 15 urodziny. Z dobrej strony dał się poznać w kilkudziesięciu krach świata.

Jak głośny może być koncert w kopalni, aby szyb się nie zawalił? Czym dostarczone będą instrumenty na występ odbywający się na środku marokańskiej pustyni? Czy w sekcji rytmicznej koledzy powinni nosić się na rękach?

Na te i wiele innych pytań odpowie zespół Dagadana na specjalnym koncercie 8 grudnia o godzinie 19, świętując 15 lat swojej działalności. I chociaż zagrał już na prawie wszystkich kontynentach we wszystkich strefach czasowych, to na obchodzenie jubileuszu wybrał właśnie Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.To nie tylko rodzinne miasto Dagi Gregorowicz – jednej z założycielek zespołu. To również miejsce, w które w wielu aspektach pomogło zespołowi udanie wyruszyć w daleki świat.

Skład zespołu: Daga Gregorowicz – wokal, elektronika, perkusjonalia, Dana Vynnytska – wokal, instrumenty klawiszowe, perkusjonalia, Mikołaj Pospieszalski – kontrabas, gitara basowa, skrzypce, syntezatory, wokal Bartosz Mikołaj Nazaruk – perkusja, perkusjonalia, wokal.

Bilety dostępne na stronie Bilety24.pl oraz w kasie CK Zamek. Cena biletów: 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu). https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-40-dagadana-koncert-na-15-lecie-zespolu-98125?id=536945&fbclid=IwAR0ETiFYGLRVrg4bMnN-vj0cqTll-zROYsS7lqH3_wxMEzoQPRGfJSwyeGI

Fot. materiały prasowe

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*