Stacjonarnie w Berlinie. 4 dni gratis

Propozycja dla dziennikarzy i dziennikarek od 18-35 roku życia. Centrum Edukacji Obywatelskiej, razem z niemiecką organizacją Migration Matters, zapraszają na 4-dniowy warsztat, który odbędzie się stacjonarnie w Berlinie w dniach 21-24.03.2022.

Warsztat będzie skupiony na tematyce migracyjnej. To okazja do spotkania z niemieckimi młodymi dziennikarzami, wymiany doświadczeń, ale też do poznania ekspertów i ekspertek w zakresie migracji, storytellingu, przeciwdziałania mowie nienawiści, poruszania kwestii globalnych z całej Europy.

Do aplikowania zapraszamy zarówno dziennikarzy i dziennikarki z większym i mniejszym doświadczeniem, z mediów studenckich, lokalnych i ogólnopolskich. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Organizatorzy zobowiązują się do pokrycia kosztów transportu, noclegu i wyżywienia.

Wszystkie informacje pod adresem: https://globalna.ceo.org.pl/aktualnosci/call-for-participants-for-an-international-training-course-migration-stories-facts-for-the-21st-century/
Formularz aplikacyjny dostępny jest pod linkiem: https://rejestracja.ceo.org.pl/content/call-participants-international-training-course-migration-stories-facts-21st-century

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*