Splot kilku światów

Już dzisiaj koncert DOBRE BO DOBRE w POZNANIU! To ważny dla nas dzień. Będzie nam miło, jak do Klubokawiarni Meskalina w sercu Starego Rynku przybędzie WUCHTA WIARY. Start o 19.
 
Kto by pomyślał, że misja Voyager (1977 rok), w ramach której najbardziej reprezentatywna spuścizna muzyczna naszego świata została wysłana w Kosmos, wpłynie tak mocno na trójkę artystów z Poznania i Bydgoszczy. Jako DOBRE BO DOBRE swoją twórczością właśnie stawiają pierwszy krok na Księżycu, swobodnie używając tak wielu języków – oniryczności, ludowej baśni, energetycznego bitu i chwytającego za mięsień serca słowa. Porywają swoją dojrzałą, ultra zjawiskową, oryginalną i melodyjną opowieścią. Otwarty na doświadczenie głos, przetworzone dźwięki archaicznej gitary rezofonicznej oraz elektroniczne brzmienia, pokazują nam splot kilku światów: niepoprawnych romantyków, buntowników, wrażliwców i statecznych podróżników dowodzących międzygatunkowym statkiem kosmicznym.
 
Trochę polska Florence, trochę Bat For Lashes, trochę Wrońska, trochę Bonobo czy Radiohead. Niemniej – najbardziej DOBRE BO DOBRE.
PS. Podczas koncertu będziemy zbierać fundusze na leczenie naszego kolegi Kuby Skowrońskiego, świetnego saksofonisty, który uległ poważnemu wypadkowi.
Fot. https://goingapp.pl/evt/2147393/dobre-bo-dobre-fpm8
 
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*