SnP na trasie koncertowej

już w najbliższy piątek, 23 lutego o godzinie 19 w Scenie na Piętrze w Poznaniu wystąpi Tomek Ziętek. Aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent.

Znany z filmów „Cicha Noc”, „Boże Ciało” i „Żeby nie było śladów” oraz występów w trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. Pod koniec listopada 2023 zadebiutował solową płytą „Some Old Songs”. Wypełniają ją utwory w duchu amerykańskiego folku i country, inspirowane klasycznymi gitarowymi brzmieniami, utrzymane w klimacie singer-songwriter. Muzycznie album przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam artysta opisuje wydawnictwo słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością.” 

Świetnie przyjętą płytę promowały trzy single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Wszystkim utworom z „Some Old Songs” towarzyszą visualisery. Dziesięć z nich powstało we współpracy z Łukaszem Jaśniakiem, a jeden zawiera sceny z teledysku wyreżyserowanego przez Pawła Jóźwickiego. Występ Tomka Ziętka w Scenie na Piętrze jest częścią trasy koncertowej promującej nową płytę i obejmującej największe miasta w kraju. 

Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/koncert/486-tomek-zietek-23-02-2024-poznan-scena-na-pietrze-99704?id=548326

— 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*