Sama o tym nic nie mówi

Monika Lewczuk zabłysnęła w programie „The Voice of Poland”. Przygodę z show-biznesem zaczęła jako uczestniczka konkursów piękności, zdobyła tytuł Miss Mazowsza, I wicemiss Globe International oraz I wicemiss Polski. Wygrała międzynarodowy konkurs Miss Supranational. 

Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów zadebiutowała w 2015 roku singlem „#Tam tam”. Uzyskał on status złotej płyty. Piosenka „Ty i Ja”, też z albumu „#1”, uzyskała certyfikat podwójnej platyny.  Koncertuje w Europie, ale do tej pory nie odbyła tournee po Polsce. Sama o tym nic nie mówi. Dziennikarze spekulują, że być może w tym, być może w przyszłym roku.

Obecnie M. Lewczuk pracuje nad swoją drugą płytą solową i jest to jej priorytetowe zajęcie.  Na swoim koncie zanotowała niedawno kolejny sukces. To piosenka „Libre”, do wykonania której w duecie zaprosił ją Alvaro Soler, gwiazda latin popu. Zyskała ona popularność w Europie. Dość powiedzieć, że teledysk umieszczony w YouTube dzisiaj rano miał 21.941.328 wyświetleń.  W Polsce ukazał się natomiast singiel „Biegnę”.

Fot. By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=56327487

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*