Pozostało już niewiele czasu…

… aby zgłosić się do XII edycji konkursu Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka, organizowanego przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

Młodzi dziennikarze, którzy zostaną laureatami konkursu, mogą liczyć na otwarte furtki do kariery dziennikarskiej i nagrody, o łącznej wartości 4 tysięcy złotych. Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2023. Inicjatywa konkursu narodziła się po śmierci zmarłego tragicznie w 2010 roku Bartka Zdunka. Był studentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, niestety, nie zdążył on zadebiutować w roli dziennikarza. Jego twórczość została wydana pośmiertnie w zbiorze pt. “W cieniu ciszy…”.

Ze względu na duże zainteresowanie tegorocznym konkursem, termin nadsyłania prac został wydłużony do piątku, 31 marca. A więc to ostatni moment, aby przesłać swoje teksty i wziąć udział w XII edycji konkursu.

Zgłoszenia nadsyłać można w 4 kategoriach: Debiut Publicystyczny Roku, Inicjatywa Roku, Reportaż – po debiucie oraz Młodzi Twórcy Filmowi. Patronami konkursu są między innymi: Paweł Migas oraz ks. prof. Andrzej Baczyński.

Regulamin oraz wszelkie informacje o konkursie znaleźć można na stronie: http://nagrodamlodychdziennikarzy.pl oraz w mediach społecznościowych https://linktr.ee/NMDimBZ

Grafika – materiały promocyjne organizatora

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*