Powrót do dawnych lat

„Wspomnienie” – to jeden z utworów wspaniałego muzyka Czesława Niemena, który odszedł od nas w 2004 roku. Kierując się tym tytułem, będziemy mieli okazję powrócić pamięcią do dawnych lat, a stanie się to 12 lutego w poznańskiej Sali Ziemi!

Pewnie teraz wielu z was zadaje sobie pytanie, o co dokładnie chodzi. O koncert poświęcony twórczości Niemena. Cały projekt nosi nazwę „Zalewski śpiewa Niemena”. Krzysztof Zalewski  wygrał drugą edycję programu „Idol”. Dzięki temu, wydał swoją pierwszą płytę „Pistolet”. Jednak odpuścił solową karierę na rzecz grania na klawiszach u boku Katarzyny Nosowskiej w zespole „Hey”. Debiutował również jako aktor. Nie dał rady minąć się z przeznaczeniem, bo w 2016 roku powrócił z płytą „Złoto”, która podbiła serca tysięcy Polaków. Artysta grał na największych festiwalach w Polsce, a jego koncerty cieszą się ogromną popularnością.

Projekt powstał w ramach Motywu Niemen na festiwalu w Jarocinie i był jego ogromnym sukcesem. To właśnie tam  odegrano utwory Niemena w odświeżonych aranżacjach. Każdy z nas ma teraz wyjątkową i niepowtarzalną okazję, by usłyszeć te kultowe utwory w niezwykle interesującej odsłonie. Wydarzenie jest warte uwagi, trasa obejmuje tylko nieliczne miasta w Polsce. Jesteśmy szczęściarzami, którzy będą mogli zobaczyć i usłyszeć to widowisko  w Poznaniu.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*