Podziel się z nami. Zapraszamy

Cały kontynent oczekuje na zmiany. Europa może posuwać się do przodu tylko we wspólnocie. Znaczenie Dnia Europy, bardziej niż kiedykolwiek, polega dziś na rozmawianiu o wyzwaniach, jakie stoją przed nami w zapewnieniu lepszej przyszłości.

W tym roku Dzień Europy przybywa do ciebie za pośrednictwem Parlamentu Europejskiego. Parlament jest siłą napędową demokratycznych zmian, o których wspólnie debatują wybrani przez ciebie przedstawiciele. To także twoje miejsce spotkań. Miejsce, gdzie nawet w czasach pandemii możemy w duchu otwartości i różnorodności słuchać, rozmawiać i podejmować odważne decyzje, dzięki którym nasz dom stanie się lepszy.

Odkryj co się dzieje i jak możesz się zaangażować

Dzień Europy upamiętnia rocznicę 9 maja 1950, kiedy minister spraw zagranicznych Francji i przyszły przewodniczący Parlamentu Europejskiego, Robert Schuman położył podwaliny pod dzisiejszą Unię Europejską. Wraz z obchodami 9 maja organizowana jest Konferencja o Przyszłości Europy, która daje możliwość pisania przyszłości kontynentu. Twój głos i twoja opinia są potrzebne, by przenieść Europę do lepszej, jaśniejszej przyszłości dla każdego.

Dołącz do nas online i weź udział w wydarzeniach organizowanych podczas długiego weekendu. Pomóż w kształtowaniu przyszłości Europy i spraw, aby twój głos został usłyszany.

Znajdź #PrzyszloscJestTwoja w mediach społecznościowych i dołącz do rozmowy na temat tego, co znaczy dla ciebie Europa. Zbieramy zdjęcia i nagrania wideo flag Unii Europejskiej z całej Europy, więc nie zapomnij powiesić swojej na balkonie lub w oknie. Podziel się z tym z nami podczas Dnia Europy – w tę niedzielę, 9 maja. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas w sobotę,

Zespół ds. Obsługi Odwiedzających w Parlamencie Europejskim

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*