Piątka pojedzie do Warszawy

Rozpoczęła się 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o CSR, organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Do 4 marca mogą wziąć w nim udział uczniowie szkół średnich i studenci, którzy nie ukończyli 26 roku życia.

Co wiesz o CSR?  Dla niewtajemniczonych to corporate social responsibility, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy mają za zadanie rozwiązać dziesięć pytań na tematy związane z CSR i zrównoważonym rozwojem. Test należy rozwiązać do 4 marca. Kolejny etap jest dla najlepszych uczestników i odbędzie się na wybranych uczelniach w Polsce. Otrzymają wtedy certyfikaty potwierdzające ich wynik i udział. Test online na stronie  http://odpowiedzialnybiznes.pl/konkurs-csr/ Pięć najlepszych osób z II etapu weźmie udział w finale w Warszawie. Tam czekają na nich nagrody: sprzęt elektroniczny, vouchery, publikacje nt. CSR.

– Udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o CSR stwarza młodym osobom okazję zarówno do poszerzenia wiedzy i włączenia się w społeczność osób zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, jak i zdobycia atrakcyjnych nagród. Dodatkowym benefitem jest zwiększenie swoich szans na rynku pracy, który coraz bardziej ceni kompetencje w zakresie CSR oraz udział w rozwoju odpowiedzialnego biznesu w Polsce – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna i członkini zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Fot. Banner reklamowy/ odpowiedzialnybiznes.pl

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*