Ostatnie trzy dni

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej już tylko do 31 października rekrutuje do programu MŁODA REDAKCJA 2022/2023.

W ramach stażu uczestniczki i uczestnicy:

· odwiedzą redakcje mediów w Warszawie i Berlinie, spotkają się z osobami ze środowisk opiniotwórczych, korespondentami niemieckimi w Polsce i przedstawicielami instytucji partnerskich Fundacji. Do tej pory gośćmi programu byli politycy, dziennikarze znani z pierwszych stron gazet, aktywiści, przedstawiciele NGOsów i multiplikatorzy relacji polsko-niemieckich.

· wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez zawodowych dziennikarzy. Dwa dwudniowe warsztaty (w piątki i soboty, od jesieni 2022) odbywać się będą w siedzibie Fundacji w Warszawie i Berlinie. Warsztaty pozwolą poznać warsztat dziennikarski oraz sprawdzić się w typowo dziennikarskich wyzwaniach.

· wezmą udział w konferencji Polsko-Niemieckie Dni Mediów (więcej informacji: http://dnimediow.org/). Różne zadania podczas konferencji pozwolą poznać kulisy świata dziennikarstwa, ale także podstawy organizacji wydarzeń w wykonaniu FWPN.

Studentki i studenci, którzy ukończą program, będą mogli także wziąć udział w bardziej zaawansowanych warsztatach naszego programu dla alumnów.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy: https://fwpn.org.pl/aktualnosci/mloda-redakcja-2022-2023-rekrutujemy-jUD90j  

Młoda Redakcja na Facebooku: https://www.facebook.com/MlodaRedakcja

Młoda Redakcja na Instagramie: https://www.instagram.com/mlodaredakcja/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*