Nie wszyscy trenują w Opalenicy

Reprezentacja Polski od 24 maja zaczęła przygotowania do Euro 2020 w Opalenicy. Od początku zgrupowania zespół ani razu nie trenował w pełnym składzie.

Na pierwszy trening nie dotarło sześciu zawodników w tym m. in. Grzegorz Krychowiak. W kolejnej jednostce treningowej udziału nie wzięli piłkarze, którzy zostali zaszczepieni na zgrupowaniu i odczuwali dyskomfort po przyjęciu preparatu. W tym gronie znajdowali się Robert Lewandowski oraz Jakub Moder.

Reprezentantów Polski, po intensywnym sezonie, nie opuszczają również problemy z urazami. Kłopoty z kontuzjami mają Paweł Dawidowicz, Maciej Rybus oraz Arkadiusz Milik. Cała trójka, na razie trenuje indywidualnie. Rzecznik kadry uspokaja i zapewnia, że zawodnicy będą gotowi do gry w meczu ze Słowacją, który odbędzie się 14 czerwca. Pewne jest jednak, że Milik nie zagra w meczach towarzyskich przed turniejem. Z powodu kontuzji z wyjazdu na Mistrzostwa Europy zrezygnować musieli Krystian Bielik, Jacek Góralski oraz Krzysztof Piątek.

Nieobecnym w nadchodzących treningach będzie Piotr Zieliński, który dostał zgodę na opuszczenie zgrupowania, aby być przy narodzinach dziecka. Rzecznik reprezentacji poinformował, że piłkarz Napoli wróci do treningów 2 czerwca. Oznacza to, że nie zagra w meczu z Rosją, który odbędzie się we wtorek, 1 czerwca na stadionie we Wrocławiu.

Fot. zrzut ekranu https://www.youtube.com/user/sporttvppl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*