Nadchodzi nowa ścigałka w świecie LEGO!

W czwartek na YouTubowym kanale LEGO pojawił się ponad 2-minutowy trailer nowej gry ulokowanej w klockowym uniwersum, czyli Lego 2K Drive. Tym razem mamy do czynienia z pełnoprawną grą o wyścigach, z otwartym pełnym aktywności światem oraz możliwością samodzielnego zaprojektowania swojego pojazdu.

To właśnie system konstrukcji maszyn, (bo gra nie będzie nas ograniczać jedynie do klasycznych 4-kołowców) budzi największe zainteresowanie. Na pojawiających się w mediach materiałach z rozgrywki, mechanika ta wygląda na bardzo rozbudowaną i dającą ogrom swobody. Prawdopodobnie będziemy mieli możliwość budowy klocek po klocku.

Twórcy zamierzają oddać w ręce graczy duży i różnorodny świat, nazwany “Bricklandia”, który pozwoli na podróżowanie nie tylko po lądzie, ale i w powietrzu i na wodzie. Pod względem mechaniki i wątku fabularnego, możemy spodziewać się, że gra będzie zbliżona do najnowszych odsłon serii Forza Horizon. A to oznacza że historia będzie jedynie tłem do rozgrywki, natomiast gracz większość czasu spędzi na “czyszczeniu mapy” i zabawie online.

            Premierę LEGO 2K Drive zapowiedziano na 19 maja tego roku. Gra zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Fot. oficjalny trailer: https://www.youtube.com/watch?v=A51anXqYIHA&ab_channel=LEGO

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*