Marchwiński wyróżniony! Dobre statystyki i postawa

Filip Marchwiński Młodzieżowcem marca PKO Bank Ekstraklasy. Zawodnik Lecha Poznań, został wyróżniony za swoje dotychczasowe statystyki i dobrą postawę na boisku.

Może pochwalić się jedną bramką w trzech meczach i sporym udziałem przy wielu golach “lechitów”. Świetna gra z pewnością zamknęła usta wielu krytykom, których nie brakowało po ostatnich poczynaniach Marchwińskiego na boisku. 21-letni zawodnik, oprócz rodzimej ligi, występuje również w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy i tam także błyszczał w marcu. W dwóch spotkaniach ze szwedzkim Djurgardens IF zdobył dwie bramki, rozgrywając przy tym tylko 39 minut. Między innymi dzięki niemu poznański zespół awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek. 

Doskonała dyspozycja F. Marchwińskiego została doceniona przez selekcjonera reprezentacji Polski U21 i został on powołany na marcowe mecze towarzyskie z Austrią i Albanią. Miejmy nadzieje, że młody zawodnik utrzyma swoją świetną dyspozycję, a my będziemy mogli cieszyć się oglądając go na boisku. 

Fot. Kamil Szyszka https://www.lechpoznan.pl/aktualnosci

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*