KNNoB liczniejsze

Ponad miesiąc temu rozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim rekrutacje do naszych kół naukowych, które nadal trwają. Wczoraj o godzinie 18.45 w sali 132, rozpoczęły się równocześnie rekrutacja i spotkanie organizacyjne Koła Naukowego Nauki o Bezpieczeństwie.

Obecni jego członkowie oraz opiekun dr Maciej Magiera zachęcali przybyłych osiemnastu studentów do zaktywizowania swojego życia uczelnianego i udziału w ich przedsięwzięciach. Poinformowali o działalności Koła, jego strukturze i sytuacji finansowej. Odbyło się też głosowanie na nowego przewodniczącego i wiceprzewodniczącego.

Nowikowie, w odpowiedzi na pytanie: dlaczego zdecydowali się na dołączenie do KNNoB? wymieniali m. in. chęć uzupełnienia wiedzy zdobytej na zajęciach, praktykę, udział w takich wydarzeniach jak ćwiczenia antyterrorystyczne oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Działalność Koła  realizowana jest poprzez spotkania, analizy bieżących i minionych wydarzeń, organizację i udział w konferencjach oraz kontakt ze specjalistami w zakresie bezpieczeństwa. Bardzo pomocna jest  współpraca na przykład z policją, strażą pożarną czy też z ośrodkami zarządzania kryzysowego, a także  z Akademią Sztuki Wojennej.

Więcej informacji o Kole Naukowym Nauki o Bezpieczeństwie na: www.facebook.com/KNNB.WNPiD.UAM

Fot. Agnieszka Mozolewska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*