Już tylko godziny do premiery

Południowokoreański gigant muzyczny BTS szykuje się do obchodów swojego dziesięciolecia,  a w ramach tego wydarzenia ogłasza wydanie nowej piosenki o tytule „Take Two”.

BTS, znany również jako Bangtan Boys, to południowokoreański zespół muzyczny założony w 2013 roku. Składa się z siedmiu członków: RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V i Jungkook. Ich muzyka obejmuje różne gatunki, takie jak K-pop, hip-hop, R&B i pop. Zespół zdobył ogromną popularność zarówno w Korei Południowej, jak i na arenie międzynarodowej. Teksty  piosenek poruszają takie tematy, jak młodość, samopoczucie psychiczne, społeczne problemy i miłość. Zespół jest znany z silnych przekazów społecznych i odwoływania się do osobistych doświadczeń swoich członków.

Boysband stał się globalną ikoną kultury młodzieżowej, zyskując ogromną bazę fanów na całym świecie. Z muzyka i przesłaniem dociera do milionów ludzi, czyniąc BTS jednym z najbardziej wpływowych i popularnych zespołów na scenie muzycznej obecnie.

Nowy singiel i rocznica. Według agencji BTS, wszyscy członkowie grupy brali udział w nagrywaniu „Take Two ”. Gdy mówi się „wszyscy”, chodzi o to, że dwóch członków Jin oraz Hoseok odbywa właśnie 2- letnią służbę wojskową. Utwór ma wyrazić wdzięczność członków wobec swoich fanów oraz pragnienie kontynuowania wspólnej podróży z nimi w przyszłość.Zespół pragnie serdecznie podziękować ARMY za ich niewzruszoną miłość i wsparcie przez dziesięć lat. Ma nadzieję, że „Take Two” będzie cennym prezentem dla wszystkich fanów.

Premiera utworu „Take Two” zaplanowana jest na jutro o godzinie 13:00 KST (czasu standardowego Korei). Oczekuje się, że przyniesie fanom jeszcze więcej emocji i niezapomnianych chwil. Nie tylko będzie to celebracja dziesięciolecia zespołu, ale również kolejna okazja do połączenia się z ich ukochanymi artystami poprzez muzykę.

Fot. Youtube

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*