Już tylko godziny do czwartej odsłony

Już jutro na ekrany kin wchodzi czwarta odsłona kultowej już serii John Wick. Ogromna liczba akcji, strzałów i zniszczeń, to cechy tej produkcji.

Keanu Reeves powraca, by dokończyć dzieła, odzyskać wolność i przejść na zasłużoną emeryturę. Stawka za głowę legendarnego zabójcy jest ogromna. Aby przeżyć, John może liczyć tylko na siebie. Przyzwyczajony do stawiania czoła przeciwnikom próbującym go zabić, tym razem będzie musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Tym bardziej że  na jego drodze stanie międzynarodowa organizacja najlepszych płatnych zabójców. Aby skonfrontować się z szefem organizacji, będzie musiał pokonać najpierw kilka kontynentów, na których będą na niego czekały ciężkie pojedynki. W tej części John Wick ma trafić na trop swojej dalekiej rodziny, która może mieć wpływ na finał zmagań bohatera. 

Dotychczas filmy z tej serii cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i tak też jest tym razem. Produkcje z udziałem Johna Wicka to trzymające w napięciu thrillery, przy których można się ekscytować dobrymi scenami walk i efektami specjalnymi.

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=G79ZBcnuluQ

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*