Gotowanie i zwiedzanie

Czy można pomagać przez gotowanie? Oczywiście – Grupa Amica wspiera w ten sposób 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na profilu Allegro Amica dla WOŚP można już licytować pięć dwuosobowych zaproszeń na specjalną edycję warsztatów kuchni włoskiej połączone ze zwiedzaniem fabryki producenta AGD we Wronkach pod Poznaniem. Aukcje potrwają do niedzieli 12 lutego.

Wspólne gotowanie może być nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale również do niesienia pomocy, a nawet uratowania życia. Właśnie taki cel przyświeca Grupie Amica, która na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy proponuje wszystkim chętnym udział w wyjątkowych warsztatach kulinarnych. Do zdobycia na aukcjach charytatywnych jest 5 dwuosobowych zaproszeń. Licytacje potrwają do 12 lutego 2023 r., a zebrane środki zostaną przekazane na konto Fundacji WOŚP.

Grupa Amica to wiodący europejski producent sprzętu gospodarstwa domowego z ponad 70-letnim doświadczeniem. W ofercie posiada pełną gamę inteligentnych urządzeń dużego i małego AGD, wyróżniających się użytecznymi rozwiązaniami, najnowszą technologią i nowoczesnym designem. W portfelu grupy znajdują się marki: Amica (Europa Środkowa i Zachodnia), Hansa (Europa Wschodnia), Gram (Skandynawia), CDA (Wielka Brytania) oraz Fagor (Hiszpania). Na całym świecie zatrudnia ponad 3 tysiące osób, dzięki którym dostarcza do klientów na blisko 70 rynkach na świecie ok. 5 milionów urządzeń rocznie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*