Flaga na maszt

Dzięki złagodzeniu przepisów sanitarnych obchody 30-lecia Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą zaplanowane na czwartek 15 lipca br. o godz. 14.30 odbędą się z udziałem gości i przedstawicieli mediów.

Prezydentka Viadriny prof. dr Julia von Blumenthal wraz z władzami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i przedstawicielami studentów przed budynkiem Audimax na placu Uniwersyteckim podniosą na maszt „Flagę 30-lecia”.

Następnie w sali Audimax Viadriny odbędzie się dyskusja panelowa na temat: „30 lat Uniwersytetu Europejskiego – rola Viadriny w nauce i społeczeństwie”. Dyskusja będzie tłumaczona symultanicznie na język polski.

Przedstawicielki i przedstawiciele rządu Brandenburgii i polityki naukowej, szkolnictwa wyższego oraz nauki z regionu Berlin-Brandenburgia, polsko-niemieckiego świata naukowego, Frankfurtu nad Odrą oraz studentki i studenci Viadriny będą rozmawiać otwarcie o roli uczelni w nauce i społeczeństwie: o tym, jakie zmiany oceniają negatywnie oraz jakie oczekiwania mają wobec Viadriny w przyszłości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*