Elektrykiem do Plazy

Na parkingu centrum handlowego Poznań Plaza można skorzystać ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych GreenWay. Ładowanie samochodu zajmuje zaledwie 40 minut. W tym czasie kierowca i jego pasażerowie mogą skorzystać z oferty galerii.

Stacja ładowania w Poznaniu to efekt długofalowej współpracy Klépierre, właściciela galerii Poznań Plaza, z firmą GreenWay, siecią szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Stacje pojawiły się już w kilku centrach handlowych należących do Grupy, m.in. w Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza czy Sosnowiec Plaza.

Centra Klépierre oferują szereg rozwiązań komunikacyjnych, które są przyjazne środowisku i przede wszystkim wpływają na komfort klientów. We wszystkich galeriach znajdują się przestronne parkingi z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Ponadto centra handlowe Klépierre zlokalizowane są w miejscach zapewniających szybki dostęp do komunikacji miejskiej czy postoju taksówek. Stacja do ładowania elektrycznego w Poznaniu znajduje się przy ulicy Drużbickiego 2.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*