DWA DNI, TRZY GWIAZDY

17-18 czerwca 2023 odbędą się Dni Gminy Tarnowo Podgórne. Będzie ona gościć aż 3 Gwiazdy! Zobaczymy i usłyszymy: Zakopower, Dawida Kwiatkowskiego i Skaldów. Miejscem koncertów (wstęp na nie jest wolny) będzie Park 700-lecia w Tarnowie Podgórnym.

W sobotni wieczór o godzinie 21.30 wystąpi Zakopower. To będzie rockowo-folkowy koncert. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą Sebastian Karpiel-Bułecka, wokalista o wyjątkowym głosie. Zespół ma tysiące wiernych fanów, gra około 100 koncertów rocznie.

W niedzielę o godzinie 15 na estradzie stanie druga Gwiazda: Dawid Kwiatkowski (na zdjęciu). Jest on laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, zdobył cztery nagrody Nickelodeon Kids Choice Awards. Jego dynamiczne występy i chwytliwe piosenki zdobyły ogromną popularność wśród fanów muzyki pop. Kwiatkowski jest znany z niezapomnianych hitów takich jak „Na Zawsze” i „Biegnijmy”. Artysta obchodzi w tym roku dziesięciolecie działalności scenicznej.

Tego dnia o godzinie 19 zagra koncert trzecia Gwiazda: Skaldowie. Legendarna grupa rockowa powstała w Krakowie latem 1965 roku. Ich muzyka obejmuje klasyczny rock, rock progresywny, folklor góralski, jazz, big-beat, muzyka pop. Kompozytorem większości wykonywanych utworów jest Andrzej Zieliński, wokalistą, skrzypkiem i trębaczem jego brat – Jacek.

W Tarnowie Podgórnym zapowiada się atrakcyjny weekend pełen muzyki i rozrywki. Warto tam być.

Szczegółowy program Dni Gminy Tarnowo Podgórne: https://www.tarnowo-podgorne.pl/aktualnosci/poznaj-program-dni-gminy-tarnowo-podgorne-2023/

Fot. ekran tv – Polsat

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*