Do zobaczenia za rok

Największy i najpiękniejszy festiwal świata późną nocą dobiegł końca. Zagrało wielu wspaniałych artystów. Słuchało ich kilkaset tysięcy osób. 

Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) po raz 24. w Kostrzynie nad Odrą zgromadził setki tysięcy przede wszystkim młodych ludzi nie tylko z Polski. To forma podziękowania  dla wolontariuszy i wszystkich wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od 2 do 4 sierpnia w jednym miejscu można było posłuchać wielu znanych wykonawców (m. in. Czesław Śpiewa, Big Cyc, Krzysztof Zalewski, The Analogs, Zenek), bawić się, tańczyć, poznawać nowych ludzi, chodzić na spotkania, dyskutować, uczestniczyć w warsztatach.  W tym roku były m. in.  strefy zabaw, tory przeszkód czy praktyczne lekcje o minimalizmie.

Oficjalnym organizatorem jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Jurkiem Owsiakiem na czele. W kolejnych edycjach festiwalu występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat fundacja organizuje przesłuchanie zespołów, które chcą zaprezentować się przed ogromną publicznością.

Uczestnicy festiwalu zapewne żałują, że właśnie dobiegł on końca. Pora pakować się, wyruszyć w drogę do domów. By za rok znów tutaj powrócić. Zaprasza Jurek Owsiak.

Fot. https://polandrockfestival.pl/

 

Joanna Bogucka

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*