Charytatywnie w Lasku Marcelińskim

III Bieg Świadomości o PWS to impreza o charakterze charytatywnym mająca na celu uświadamiane o rzadkiej chorobie genetycznej, jaką jest Zespół Prader-Willi, oraz zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Domu Samodzielności dla chorych z PWS.

Organizatorem biegu jest Fundacja Potrafię Pomóc. Odbędzie się on dzisiaj o godzinie. Trasa Biegu Głównego przebiega przez tereny Lasku Marcelińskiego, a jej długość to ok. 5 km. W zdecydowanej większości to ścieżki leśne. W związku z tym, że trasa przebiega przez teren ogólnodostępny, na którym jako uczestnicy nie mamy żadnych dodatkowych praw w stosunku do innych użytkowników terenu, prosimy pamiętać o zachowaniu ostrożności oraz – w razie konieczności – ustąpieniu pierwszeństwa innym użytkownikom.

Przewidujemy kategorie wiekowe dzieci – wybór ze względu na datę urodzenia.
D1 – (2014 i młodsi) – ok. 100 m
D2 – (2013 / 2010) – ok. 200 m
D3 – (2009 / 2006) – ok. 300 m
D4 – (2005 / i starsi) – ok. 400 m

Poza biegami, przygotowaliśmy dla dzieci wiele niespodzianek, dlatego warto przyjść na nasze wydarzenie całymi rodzinami. Na najmłodszych czekać będzie wiele zabaw z animatorami, konkurs z nagrodami.  Przy tej okazji będzie można wspomóc naszą zbiórkę poprzez wrzucenie datków do puszek.  Start zarówno Biegu Głównego jak i Biegów Dziecięcych odbędzie się w Lasku Marcelińskim od strony ul. Wałbrzyskiej.

Kolorem przewodnim Zespołu Prader-Willi jest pomarańczowy, dlatego zachęcamy do założenia pomarańczowych koszulek, lub innej części garderoby w tym kolorze. Stwórzmy pomarańczową rewolucję.

Szczegóły na stronie: http://biegwiecznieglodni.potrafiepomoc.org.pl/biegne-w-poznaniu/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*