W Łazach atrakcji bez liku

Ruszyły zapisy na największy obóz adaptacyjny w Polsce – Campus Akademicki w kultowym już miejscu – Łazach koło Mielna (www.campus.poznan.pl) . To najgłośniejsze wydarzenie roku trwale wpisało się w tradycję naszej uczelni i z każdą edycją coraz liczniejsze grono studentów wstępujące w poczet społeczności akademickiej UAM, poznaje i docenia uroki wyjazdu adaptacyjnego. W tym roku są aż dwa tysiące miejsc! Oprócz studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, którzy stanowią trzon i najliczniejszą reprezentację na Campusie (ponad 1000 osób), uczestnikami będą także koleżanki i koledzy z największych akademickich ośrodków z całej Polski.

Gwiazdą tegorocznego Campusu Akademickiego będzie zespół ENEJ, który z całą pewnością znacie z utworu RADIO HELLO (http://www.youtube.com/watch?v=4KoBxFSUseg). Ponadto: KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH, koncert zespołu UAM Dream Team, warsztaty taneczne pod okiem choreografów z EGUROLLA DANCE STUDIO, warsztaty dziennikarskie, spotkania z władzami uczelni, wydziału i samorządem studenckim, liczne szkolenia , kursy i wykłady, zawody sportowe i imprezy, kino nocne, występy DJ-ów i Vjskie, a także letnia szkoła języka obcego „Ullises Summer Camp”!

Campus to przede wszystkim wspaniały przedsmak uroków studiowania. Dzięki spotkaniom z przedstawicielami władz uczelni, wydziału, kadrą profesorską i członkami samorządu studenckiego, możecie z impetem wkroczyć w stan żakowski, a machina biurokracji i uczelnianych zależności nie będzie już taka straszna.To atmosfera niezwykłości, szereg doznań kulturalnych i intelektualnych.

Cena od 499zł obejmuje:
– zakwaterowanie
– wyżywienie : śniadania i obiadokolacje
– udział we wszystkich imprezach (koncerty, kabareton, bieg nocny, Hawaii Party itp.)
– udział w szkoleniach, warsztatach, wykładach
– koszulka kultowego Campusu Akademickiego
– udział w zawodach sportowych
– ubezpieczenie NNW

Szczegółowe informacje o Campusie i zapisy na stronie : www.campus.poznan.pl
Dołączcie do nas na Facebook’u http://www.facebook.com/pages/Campus-Akademicki/216592011686601
Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
Do zobaczenia na Campusie Akademickim 2011!
Parlament Samorządu Studentów UAM

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*