Cztery dni na lotnisku

Na lotnisku Gdynia-Kosakowo, 30 czerwca rozpocznie się jeden z największych festiwali muzycznych – Heineken Open’er Festiwal. Koncerty zagrają najwięksi światowi wykonawcy.

Heineken Open’er Festival to wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się już w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. W tym roku po raz pierwszy zagości w Polsce długo oczekiwana grupa Coldplay, która na świecie sprzedała ponad 50 milionów płyt i cieszy się ogromną popularnością. Jej koncert odbędzie pierwszego dnia festiwalu. Na scenie pojawi się także brytyjski duet Hurts, który w swojej muzyce łączy styl końca lat 80-tych XX wieku z obecną muzyką pop. Mimo że zespół został założony dopiero dwa lata temu, zyskał już liczną rzeszę fanów.

Polskę zaprezentuje znana wokalistka popowa Monika Brodka, która zadebiutowała w 2004 roku oraz takie zespoły, jak: Jazzpospolita, Nerwowe Wakacje czy Małe Instrumenty.

To już dziesiąta edycja festiwalu i z tej okazji zostanie pokazana specjalnie przygotowana w Alter Space wystawa fotografii „10 lat Heineken Open’er Festiwal”. Nowością czterodniowego festiwalu będzie Silent Disco, czyli niecodzienna formuła DJ-ska. Na dwóch osobnych kanałach będzie grało dwóch DJ-ów. Uczestnicy otrzymają parę bezprzewodowych słuchawek, co sprawi, że każdy będzie mógł słuchać muzyki, na którą w danej chwili będzie miał ochotę. Atrakcją z okazji jubileuszu będzie również Diabelski Młyn.

Więcej informacji na stronie www.opener.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*