3…2…1…ARTenalia!

ARTenalia to międzynarodowy festiwal, którego celem jest promocja kultury studenckiej. Prawdziwa erupcja młodzieńczej twórczości rozpoczyna się dzisiaj i trwać będzie do niedzieli w Starej Rzeźni (ul. Garbary 101/111).

Pamiętacie, kiedy cztery lata temu wiosną na Placu Cyryla Ratajskiego pojawiła się żywa, piękna trawa? To właśnie wtedy z inicjatywy studentów Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Muzycznej i Akademii Wychowania Fizycznego, festiwal odbył się po raz pierwszy. I w tym roku możemy spodziewać się atrakcyjnych trzech dni wypełnionych muzyką, teatrem, tańcem, wystawami, filmami, animacjami, a także debatami, wykładami i spotkaniami z nietuzinkowym ludźmi.

Organizatorzy proponują również udział w ciekawych warsztatach. Jeśli chcecie nauczyć się kręcenia Goi czy chodzenia po linie, biegnijcie do Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44). Możecie tam zapisać się na wybrany warsztat i nabyć bilet (5 i 10 zł). Szczegóły studenckiej fiesty znajdziecie na stronie www.artenalia.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*