Siedem dni z książką

Znakomici goście, literackie upominki, warsztaty, spotkania autorskie i rozmowy – dyskusją Krajobraz Polskiego Czytelnictwa rozpoczął się Światowy Tydzień Ksiażki, w który zaangażował się także poznański Empik.

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Empikowa celebracja potrwa jednak tym razem cały tydzień. Wszystko po to, aby zachęcić Polaków do sięgania po lekturę. W ramach literackiego święta, w księgarni na ul. Ratajczaka, pojawi się Muniek Staszczyk, Joanna Jodełka, Andrzej Maleszka, Katarzyna Straburzyńska, Piotr Bojarski i wiele innych znanych postaci.

Jeśli lubisz kryminały, 21 kwietnia nie przegap spotkania z Joanną Jodełką. autorką „Grzechotki”. Dzień później w Empiku pojawi się Sebastian Koperski, autor kryminalnego „Doktora Jeremiasa”, którego akcja toczy się w Poznaniu.

Mało? Każdy, kto do 23. kwietnia na dowolne literackie zakupy wyda minimum 20 zł, otrzyma książkę Moniki Szwai „Nie dla mięczaków” napisaną na specjalne zamówienie Empiku. Dla klientów sklepu internetowego publikację przygotowano w formie e-booka.

Empik ma także coś dla dzieciaków. Młodsze rodzeństwo możesz zabrać na warsztaty tworzenia książek czy zabawy detektywistyczne. Harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronie empik.com.

Fot. poznan.naszemiasto.pl/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*