Poprowadzi Porsche?

Jak informuje „Fakt’’, Adam Małysz, być może, będzie kierowcą rajdowym. Zakończył karierę sportową w tym sezonie zimowym, odrzucił wszelkie spekulacje, że zajmie się polityką.

O jego zamiłowaniu do rajdów wiemy nie od dziś, teraz jednak plotki zaczęły się potwierdzać. Małysz zamierza wystartować w kilku mniejszych imprezach w Europie i Afryce, aby potem wystartować w słynnym Rajdzie Dakar, który ma się rozpocząć 1 stycznia w Mar del Plata w Argentynie.

„Fakt ” dotarł do informacji, że podpisał umowę z firmą Lotto oraz Porsche. Zostanie kierowcą RMF Caroline Team i zasiądzie za kierownicą Porsche Cayenne klasy T2. Jest to luksusowe auto, specjalnie przystosowane do rajdów terenowych, jednak o wiele wolniejsze od profesjonalnych maszyn. Małysz nie będzie zatem w stanie walczyć o miejsca w czołówce rajdu, jednak spokojnie i bezpiecznie będzie mógł go ukończyć.

Na razie nie wiadomo kto będzie jego pilotem i jak wyglądają treningi. A. Małysz unika mediów i na razie zajmuję się pomocą ubogim w akcji ekumenicznej w Szczyrku.

Można tylko powiedzieć, leć Adaś, leć! Znaczy, jedź bezpiecznie.

Magdalena Pawlak
Współpraca: Sandra Popiołek, Karolina Mocydlarz, Joanna Śledzikowska, Irena Jędrzejczak

Fot. http://moto.onet.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*