PoSPAcerujmy nad morzem

Pierwszy dzień wiosny dawno już za nami. Słońce daje o sobie znać i z dnia na dzień robi się coraz cieplej. Wraz z temperaturą, rośnie apetyt na odpoczynek i leniuchowanie. Głodni wypoczynku, po ciężkich tygodniach nauki i pracy, mogą zrelaksować się w SPA nad morzem. Solne kąpiele, masaże, seanse w saunie czy jacuzzi to doskonałe sposoby by dać upust negatywnym emocjom.

Nie trzeba daleko szukać, jeździć po biurach podróży i wyjeżdżać za granicę. Nasze morze to doskonałe miejsce na relaks, odprężenie się i zaczerpnięcie świeżego powietrza. Hotele, pensjonaty są przygotowane na wszelkie ewentualności, tak by zaspokoić najbardziej wymagających. Wszystkim, którzy żyją w ciągłym stresie i wiecznie nie mają czasu, a pragną choć na chwilę uciec od szarej rzeczywistości, polecamy weekend nad morzem.

Trzy dni – niby nic, a jednak tak wiele. Dni, w czasie których każdy odzyska utracone siły witalne i ze zdwojoną energią wróci do domu, by na nowo stawić czoła wyzwaniom dnia codziennego. Ale SPA to nie tylko maseczki, masaże i wszelkiego rodzaju kosmetologia. Dla przeciwników zabiegów upiększająco-odmładzających hotele mają w ofercie relaksacyjny seans w grocie solnej, siłownię lub tradycyjny spacer po plaży. Ogromnym atutem wyjazdu do nadmorskich miejscowości poza sezonem jest możliwość spokojnego wypoczynku, bez nadmiernej liczby turystów. Spacer nad brzegiem morza o zachodzie słońca staje się dużo przyjemniejszy, kiedy mamy poczucie pewnej intymności i swobody w poruszaniu się.

Taki weekend nad morzem to jednak wydatek nie na każdą kieszeń, ceny wahają się od 450 do 500 zł za weekendowy pobyt dwóch osób, jednak jest to inwestycja na przyszłość w swoje ciało i zdrowie.

Monika Kropidłowska
Magdalena Matelska

Fot. Imperium Media

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*