Wystawa, kiermasz, test, spotkanie

Co nowego w Bibliotece Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa? Jej szefowa, Marlena Solak informuje o trzech najbliższych wydarzeniach.

A.B.E. Marketing jest największym krajowym importerem obcojęzycznej literatury naukowej. Reprezentuje w Polsce wiele wydawnictw naukowych, wśród nich: American Scientic Publishers, Cambridge University Press, Encyclopeadia Britannica Ltd, Georg Tieme Verlag, IGI Global, Lonely Planet Publications, McGraw-Hill, Springer Verlag. Przedstawiciel firmy będzie gościem biblioteki w poniedziałek, 23 lutego. Tego dnia przewidziana jest też wystawa połączona z kiermaszem. A.B.E. Marketing reprezentuje i współpracuje ponad 3000 wydawnictw na całym świecie.

Za kilkanaście dni na dwa tygodnie trafi do biblioteki super kopiarka OS 12000 System Bookcopy. Jej liczne możliwości poddane zostaną testowi. To najnowsza generacja tego rodzaju sprzętu.

Na początku marca – spotkanie autorskie z Michałem Kruszoną, autorem reportaży z Rumunii i Gruzji, organizatorem pomocy dla polskich rodzin na Bukowinie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*