6 lutego w Sali Ziemi

Robert Biedroń, wraz z Instytutem Myśli Demokratycznej, niebawem zaprosi poznaniaków na prezentację programu ugrupowania i bliższe zapoznanie się z  jego liderami. Zostaną oni wybrani  na pierwszej konwencji  w Warszawie, 3 lutego 2019.

Poznań będzie jednym z pierwszych miast, gdzie zawita ugrupowanie z Robertem Biedroniem na czele. Wcześniej promował on projekt zwany ,,burzami mózgu”, gdzie prowadzono rozmowy o demokracji oraz wizjach przyszłości Polski. Były prezydent Słupska namawia Polaków do angażowania się w politykę, nie tylko lokalną, ale i krajową.  ,,Spotykałem się z mieszkańcami naszego kraju. Dziś nadszedł czas, żeby powiedzieć, że najbliższe sześć miesięcy przeznaczę na to, żeby znów wyruszyć w Polskę i rozmawiać na temat tego, jakiej Polski chcemy, o jakiej Polsce marzymy. To ważny moment, w którym możemy zmienić politykę, w której jest zbyt dużo emocji, a zbyt mało konkretów – mówił w trakcie konferencji na stołecznym placu Konstytucji.”

Instytut Myśli Demokratycznej to fundacja założona przez Roberta Biedronia, która skupia się na dialogu społecznym w połączeniu z ideą demokratycznego państwa. Działa na zasadzie dialog-diagnoza-plan, co pozwala na szeroką analizę demokracji w Polsce oraz budowanie planu zmian na przyszłość. Misją fundacji jest promowanie głosu obywatela jako znaczącego i angażowanie go w społeczne ruchy. Ciekawość bierze górę, gdy chodzi o tak popularnego polityka. Nasuwają się pytania: Czy Robert Biedroń założy partię? Czy będzie kandydował na najwyższe stanowisko w kraju? Czy Polacy go poprą? Na razie można tylko spekulować, ale Robert Biedroń wie co robi. Spotkanie dnia 6 lutego 2019 w Sali Ziemi na terenach MTP zapewne pozwoli rozwiać te wątpliwości.

Grafika https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwjnvunAhYngAhXJfiwKHbJnCuQQjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fszczecinek.com%2Fartykul%2Frobert-biedron-wpadnie%2F509236&psig=AOvVaw2Xigwt9mxMVmL-JCLz7fTs&ust=1548509450155645

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*