Królowa na salonie

Martyna Wojciechowska – dziennikarka, podróżniczka, pisarka, a od niedawna także zdobywczyni Korony Ziemi (najwyższych szczytów poszczególnych kontynentów) nazywana w związku z tym królową zagości w najbliższą sobotę na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2010 w Poznaniu.

Będzie ona promować swoją najnowszą publikację „Kobieta na krańcu świata 2” opartą na cyklu autorskich reportaży o tym samym tytule emitowanych przez stację TVN. Opowie także o swoich licznych podróżach oraz walorach turystycznych naszego kraju.

Dla wielu z nas kobieta taka jak ona, kobieta sukcesu – redaktor naczelna polskiej edycji magazynu „National Geographic”, gwiazda stacji TVN, współwłaścicielka biura turystycznego „Martyna Adventure”, kierowca rajdowy (uczestniczka rajdu Paryż-Dakar), a przede wszystkim aktywna podróżniczka, pisarka i samotna mama dwuletniej Marysi jest autorytetem.

Nie muszę więc chyba specjalnie namawiać do odwiedzenia Tour Salon, na którym pojawią się także Anna Lichota, Marek Kamiński. W tym roku targi odbędą się od 20 do 23 października, a rejestrując się on-line na stronie
https://www.mtp24.pl/index.dhtml mamy możliwość zakupu tańszych biletów.

Fot. www.martynawojciechowska.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*