51 GRACJI NA KORTACH W KORTOWIE

Spotkały się po raz 23. Rywalizowały z wdziękiem, ale i z determinacją. Mimo iż każda z nich w ręku trzymała… rakietę, nie były wrogo usposobione. Wręcz odwrotnie. 

Listę startową zamykał numer 51. Po godzinie 9 wiadomo było kto z kim i przeciwko komu gra w pierwszej fazie turnieju. Żółte piłeczki zostały rzucone. Przelatywały nad siatką, ale i w nią także wpadały, aż do godzin wieczornych. Zawodniczki, które wygrywały, wspinały się po szczeblach drabinki. Zwycięską parę poznaliśmy dopiero po godzinie 22. W finale Lidia Ostrowska i Ewa Martyńska pokonały Dorotę Włodarczyk i Magdalenę Spychałę. Do ich rąk trafiły m. in. nagrody ufundowane przez poznańską spółkę MIROX Fabryka Okien i Drzwi.

O kim i  czym mowa w tej informacji? O kobietach, które z tenisem ziemnym nie od dzisiaj są bardzo zaprzyjaźnione. O Gracji 2017 – XXIII Tenisowym Turnieju Deblowym Pań im. Jolanty Kwinty. Odbył się on wczoraj na gościnnych kortach w Kortowie. Jego zwieńczeniem były gromkie brawa dla organizatorek –  Katarzyny Haze i Małgorzaty Pięty.

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*