Kiermasz, jakiego jeszcze nie było

W przyszłym tygodniu obędzie się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa kiermasz taniej książki. Warto zobaczyć, warto coś kupić. Ceny są zachęcające.

Najczęściej latem mamy do czynienia z kiermaszami taniej książki. Prawie w każdej nadmorskiej miejscowości można wtedy kupić poradniki kucharskie, celtyckie horoskopy, thrillery, romanse, książki historyczne i słowniki.

Podręczniki, których znajomości wymagają po wakacjach wykładowcy, są z reguły drogie. WNPiD postanowił pomóc studentom w zdobywaniu wiedzy mniejszym kosztem. W przyszłym tygodniu na wydziale odbędzie się kiermasz taniej książki. Jak informuje Magdalena Nowicka, kierownik dziekanatu WNPiD, akcja ma pomóc studentom w dotarciu do literatury potrzebnej na przykład przy pisaniu pracy magisterskiej. Jeśli pomysł się przyjmie, będą następne edycje.

Część książek na kiermaszu pochodzić będzie z wydawnictw. Mają być sprzedawane po promocyjnych cenach. Pozostałe (w większości książki napisane przez pracowników wydziału) będą kosztować… 2 zł. Oferta cenowa przebija nawet ksero.

Kiermasz potrwa od 24 do 30 listopada, codziennie od godz. 8.00 do 15.00

Zdjęcie: Mateusz Pilarczyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*