Drzwi na stadion znów otwarte

Spółka EURO Poznań 2012 zorganizowała czternastą już edycję drzwi otwartych na stadionie miejskim przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Zwiedzający weszli (dzisiaj o godzinie 11) na trybunę nr 4, aby z bliska przyjrzeć się postępom prac budowlanych.

Zobaczyliśmy prace wykończeniowe na trybunie i zaawansowane (mimo niesprzyjających warunków pogodowych) przy elementach membrany, która stanowi zadaszenie murawy.

Stadion, który gościć będzie uczestników piłkarskich mistrzostw EURO 2012, robi wrażenie – wielkością, nowoczesnością, konstrukcyjnymi rozwiązaniami. Zwiedzający fotografowali niemalże wszystko, co ich zainteresowało. Zadawali też inspektorom budownictwa sporo pytań.

Stadion przygotowany został tymczasowo do rozpoczęcia rozgrywek ligowych rundy wiosennej. Po dwóch przeciwległych stronach murawy trybuny wyposażone zostały w plastykowe fotele, dobrze przygotowana jest murawa, są kasy biletowe, sklep z gadżetami dla fanów Lecha.

Już jutro popołudniu kibice będą mogli podziwiać grę piłkarzy Lecha i Cracovii w nowej, imponującej scenerii. Długo na ten moment czekali.

Fot. www.lechpoznan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*