Macie już pomysł na karierę?

Jeśli nie, to dzięki Akademii Rozwoju i Przedsiębiorczości mogliście dzisiaj w budynku WNPiD dowiedzieć się, jak zaplanować swoją drogę, by odnieść sukces.

Natomiast jeśli macie już swoją wizję rozwoju, dzięki poradom specjalistów z kilkunastu dziedzin, mogliście zdobyć wiedzę i uzupełnić umiejętności, tak by wasz plan był skuteczniejszy.

Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości, zorganizowana przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa oraz Biuro Karier UAM, ma ułatwić studentom znalezienie praktyk i staży, planowanie swojej karierę oraz pomoc np. w założeniu własnej firmy. Informacji i porad, na specjalnie przygotowanych stoiskach, dostarczały osoby reprezentujące poszczególne firmy. Poza firmami działającymi w konkretnych branżach swoje stoiska miały również: Urząd Miasta Poznania, Wojewódzki oraz Powiatowy Urząd Pracy, Fundacja Greenpeace Polska czy Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości.

W salach na piętrze uczestnicy wykładów oraz warsztatów dowiedzieli się m. in. jak skutecznie zaplanować karierę, jak negocjować wynagrodzenie czy też na czym polegają nowe metody rekrutacji pracowników. W pięciu punktach na wydziale można było skorzystać z konsultacji z doradcami zawodowymi.

Fot. Andrzej Piechocki

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*