Spróbuj rządzić państwem, partią

Świat POLITIKA (www.politika.pl) to miejsce, w którym każdy może sprawdzić się z wiedzy na temat sprawnego rządzenia partią, państwem, przetestować działanie najważniejszych zasad biznesu, a przede wszystkim demokracji.

2010 rok to w Polsce czas wyborów, w wirtualnym świecie wybiera się cały czas! Coraz więcej osób przekonało się, że każdy może zostać prezydentem, podobnie jak posłem czy premierem. Serwis POLITIKA to platforma oparta na zasadach „social publishing”, która umożliwia publikowanie wszelkiego rodzaju materiałów. POLITIKA jest innowacyjnym projektem sieciowym, nie mającym konkurencji pośród internetowych serwisów dotyczących tematyki politycznej, społecznej, ekonomicznej i rozrywkowej. W sieci dostępnych jest wiele prostych gier MMOG oraz poważnych, profesjonalnych serwisów branżowych, ale żaden z nich nie łączy ze sobą rozrywki i edukacji z symulacją polityczno-społecznoekonomiczną.

Świat POLITIKA to republika parlamentarna, w której obywatele za pośrednictwem swoich przedstawicieli w parlamencie mogą wpływać na politykę kraju. To wirtualna symulacja ustroju, jaki wszyscy znamy, obserwując życie polityczne i codzienne w naszym kraju. Tak jak i w świecie realnym, tak i w świecie POLITIKA funkcjonuje Sejm, odbywają się wybory parlamentarne, debaty, posłowie przemawiają z mównicy sejmowej czy obradują w ramach komisji sejmowych, tworzą partie polityczne i walczą o władzę.

Rys. www.politika.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*