2Cellos znowu w Polsce!

Wspaniali, przystojni, a przede wszystkim niezwykle utalentowani! Mowa, oczywiście, o chorwackim duecie wiolonczelowym, który tworzą Luka Šulić i Stjepan Hauser.

Zespół 2Cellos powstał w 2011 roku. Karierę rozpoczął od umieszczania na serwisie Youtube własnych coverów. Są to zwykle znane i oryginalne piosenki takie jak: „Welcome to the Jungle” zespołu Guns N’Roses, „Smooth CriminalMichaela Jacksona, czy też muzyka z serialu ,,Gra o tron’’. Są na całym świecie. Na swoim koncie mają już 4 albumy studyjne, a covery umieszczane na serwisie Youtube mają ogromną liczbę wyświetleń.

Trasę koncertową 2Cellos rozpoczęli  w 2017 roku. W listopadzie gościli Warszawie, a teraz ponownie zagrają w Polsce! Po niesamowitym sukcesie, który odnieśli w Warszawie, nie może ich zabraknąć w innych miastach Polski. 18 i 19 maja 2018  zagrają w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie i TAURON Arenie Kraków. To ponownie będą zapewne magiczne koncerty wielkich wirtuozów wiolonczeli. Warto przypomnieć, że na koncert w Warszawie wszystkie bilety zostały sprzedane zaledwie w ciągu miesiąca.  Jeżeli ktoś  chciałby wybrać się na pełen wrażeń i emocji koncert, radzę się pospieszyć, gdyż biletów w tej chwili jest już niewiele.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*