„105 lat radości z wolności”…

… to koncert śpiewanek powstańczych, które połączą mieszkańców Poznania i Wielkopolski dźwiękami pamięci o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim. Pragniemy razem świętować, wspólnie wykonując pieśni, które są symbolem wolności i bohaterstwa.

Jutro o godzinie 18.30 na Placu Kolegiackim w Poznaniu w wyjątkowy sposób uczcimy 105. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Dołącz do nas, abyśmy razem zapełnili Plac Kolegiacki radością, muzyką i wspomnieniem o Powstaniu Wielkopolskim. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla każdego, kto pragnie być jego częścią!

Zaproście przyjaciół, rodzinę i wszystkich, którym bliska jest historia naszej Ojczyzny! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę śpiewając powstańcze piosenki! Do zobaczenia na Placu Kolegiackim już 27 grudnia!

Organizator: Instytut Poznański

Współorganizator: @Miasto Poznań, Instytut Pamięci Narodowej w Poznaniu, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Stowarzyszenie „Dzieje”
Producent wykonawczy: Estrada Poznańska
Współpraca: ZHR Okręg Wielkopolski. Stowarzyszenie Projekt Poznań, Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919, Fundacja Świętego Benedykta
Patronat medialny: Radio Poznań, TVP3 Poznań

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*