Znajdziesz coś dla siebie

Wydarzenie skierowane jest do osób o każdym poziomie „zaawansowania” w dziedzinie psychologii oraz w każdym wieku – każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak mówią o nim  organizatorki: „wierzymy, że Mental Health Day będzie okazją do podniesienia poziomu swojej wiedzy oraz umiejętności potrzebnych do pielęgnowania własnego dobrostanu psychicznego. Chciałybyśmy, aby ta wiedza stała się czymś powszechnym i ogólnodostępnym”. Dlatego też, jeżeli akurat w tych dniach nie możesz uczestniczyć w konferencji – nie martw się. Prelekcje zostaną nagrane i udostępnione po to, aby skorzystać z nich mogło jak najwięcej osób.

Europejskie Forum Studentów AEGEE-Poznań zaprasza na konferencję Mental Health Day, która odbędzie się on-line w dniach 5-6 grudnia 2020. Będzie ona źródłem użytecznej wiedzy dotyczącej zdrowia psychicznego oraz prewencji zaburzeń psychicznych. Obejmie prelekcje eksperckie, które wygłoszą specjaliści z różnych obszarów psychologii i zdrowia publicznego oraz warsztaty rozwijające empatię wobec siebie czy umiejętności komunikacyjne.

Jeżeli:
· interesujesz się psychologią, psychoterapią,
· szukasz pomocy dla siebie lub bliskich, ale nie wiesz, od czego zacząć, 👨‍👨‍👦‍👦
· cenisz sobie samorozwój i rzetelną wiedzę, 🌍
· tak jak my, w tych trudnych czasach odczuwasz niepokój i chcesz dowiedzieć się, co mógłbyś/mogłabyś zrobić, aby sobie pomóc, 👨‍🏫
· nigdy nie interesowałeś/-aś się psychologią, ale chciałbyś/chciałabyś uzyskać podstawową i użyteczną wiedzę w tym zakresie,
to na naszej konferencji znajdziesz coś dla siebie. Jesteś tam mile widziany/-a. 🕶️😇
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/380949246656422

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*