Z rabatem dla studentów

Słoiki z leczo i domową zupą leżą spokojnie na dnie walizki, którą już coraz trudniej ciągnąć po wyboistej kostce. Kółka turkocą z charakterystycznym dźwiękiem, ściągając na właściciela ciekawskie spojrzenia przechodniów.

Ręka zaciśnięta na rączce cierpnie pod ciężarem zapakowanych manatek, a do mieszkania wciąż jeszcze spory kawałek. Jakby tego było mało, z głodnego brzucha zaczyna wydobywać się burczenie. To jasny znak, że najwyższa pora na krótką przerwę!                                                                       

Zależy kto co lubi, jaki ma gust i na co danego dnia ma ochotę, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie lubi pizzy! Spośród wielu lokali serwujących tę wyjątkową, włoską potrawę, warto zwrócić swoją uwagę na pizzerię przy ulicy Dmowskiego 2 (druga lokalizacja „Na Łazarskim Cieście” mieści się przy Pasażu Newa, Osiedle Wichrowe Wzgórza 121). Smaczne ciasto i duży wybór dodatków w przystępnych cenach to pierwsze mocne strony. Studenci, po okazaniu ważnej legitymacji, mogą liczyć na kilkunastoprocentowe zniżki. Sympatyczne kelnerki i kelnerzy obsługują sprawnie i profesjonalnie. Kolejna zaleta: do lokalu możecie zabrać swoich czworonożnych przyjaciół, gdyż pizzeria jest przyjazna psiakom, kociakom i innym pupilom!

Fot. Alicja Tomaszewska

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*