W KONWENCJI MANNEQUIN CHALLENGE

W ten oto nietypowy sposób chciałbym zaprezentować Państwu moich najbliższych współpracowników, którzy każdego dnia z oddaniem działają na rzecz Uniwersytetu. Ten krótki film to także możliwość, aby poznali Państwo nasze codzienne miejsce pracy – wspaniałe wnętrza Collegium Minus.

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma już prawie 100 lat! Trwa Dekada Jubileuszowa, a my powoli zaczynamy przygotowania do finału obchodów! Niebawem pojawi się więcej informacji o planowanych uroczystościach.

Dzisiaj nasz Uniwersytet to ponad 40 tysięcy studentów i doktorantów, tysiące pracowników i 15 wydziałów. Koordynowanie wszelkich działań organizacyjnych, dbanie o rozwój uczelni oraz reprezentowanie jej na zewnątrz – to tylko niektóre z zadań powierzonych Rektorowi. Muszę podkreślić, że sukces Uniwersytetu nie byłby możliwy, gdyby nie wspaniała współpraca całego Zespołu Rektorskiego! Niedawno naszej codziennej pracy przyglądała się kamera, a efekty mogą Państwo zobaczyć w krótkim filmie nagranym w popularnej ostatnio konwencji Mannequin Challenge.

Zapraszam do oglądania 🙂

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki, Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*